Поведінка на заняттях

1. Коли вчитель заходить в кабінет учні встаютьна знак вітання, сідають після того, як учитель відповість на привітання і дозволить сісти. Так само учні вітають будь-якого дорослого, що увійшов до кабінету під час занять.

2. Протягом ypoкy не можна шуміти, відволікатися самому і відволікати інших сторонніми розмовами, іграми та іншими справами, які не стосуються уроку. Учбовий час повинен використовуватися учнями тільки для навчальних цілей.

З. Якщо під час занять учню необхідно вийти з класу, то він повинен підняти руку і попросити дозвіл у вчителя.

4. Якщо учень хоче поставити запитання вчителю або відповісти на запитання вчителя, він піднімає руку.

5.Дзвінок про закінчення уроку дається для вчителя. Тільки коли вчитель оголосить про закінчення заняття, учень має право залишити клас.

Загальні правила поведінки

1. Учні приходять в навчальний заклад за 10-15 хвилин до початку занять, чисті та охайні.

2. Забороняється приносити до навчального закладу та на його територію з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини: спиртні напої, наркотики, інші одурманюючі речовини та отрути, газові балончики.

3 .Не дозволяється без дозволу вчителів йти з навчального закладу і з його території в урочний час. У разі пропуску учбових занять учень повинен надати класному керівнику або майстру в/н довідку від лікаря, про причину відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважних причин забороняється.

4. Учень ліцею приносить необхідні навчальні прилади: книги, зошити та інші канцелярські прилади які необхідно для навчальних цілей. Приходить до навчального закладу з виконаним домашнім завданням з предметів згідно з розкладом уроків.

5 . Учень проявляє повагу до старших, піклується про молодших. Учні й педагоги звертаються один до одного шанобливо.

6. Поза територією навчального закладу учні поводяться скрізь і всюди так, щоб не осоромити свою честь та гідність, не заплямувати добре ім'я навчального закладу.

7. Учні бережуть майно закладу в якому навчаються. надають посильну допомогy в його ремонті, акуратно відносяться як до свого. так і до чужого майна.