Правила прийому

Прийом учнів на навчання до ДНЗ «Войнилівського професійного ліцею» здійснюється відповідно до державного замовлення в межах ліцензованого обсягу згідно з Правилами прийому, які щорічно розробляються ліцеєм на основі Типових правил прийому до професійно-технічних навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 14.05.2013 №499 і погоджуються в департаменті освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Правила прийому до ліцею доводяться до відома вступників через засоби масової інформації та інформаційні стенди.

Прийом учнів до ліцею здійснює приймальна комісія. Очолює приймальну комісію директор ліцею, який своїм наказом визначає та затверджує персональний склад комісії і порядок її роботи.

Приймальна комісія організовує прийом заяв та документів; проводить зі вступниками бесіди з питань вибору професії; організовує та координує підготовку та проведення конкурсного відбору; приймає рішення щодо осіб, рекомендованих до зарахування в ліцей, оформляє протокол та оголошує відповідні списки осіб; організовує роботу щодо комплектування навчальних груп; вирішує інші питання, пов'язані з прийомом.

Не пізніше, ніж через 5 днів після закінчення конкурсного відбору приймальна комісія приймає рішення, оформляє протокол та оголошує список осіб, що рекомендовані до зарахування на навчання до ліцею. Зарахування до ліцею здійснюється наказом директора. Відповідно до наказу заповнюється поіменна книга обліку особового складу учнів (П-УДЗ) ліцею. На кожного учня заводиться особова справа, в якій зберігаються документи учнів: заява, копія документа, що посвідчує особу та громадянство, копія картки платника податків, медична довідка, документ про освіту з додатком (оригінал), довідка з місця проживання та про склад сім’ї, фотокартки.

Умови вступу:

Зарахування до навчального закладу здійснюється за результатами співбесіди.

Іногородні учні забезпечуються проживанням в гуртожитку, а також кожен учень забезпечується трьохразовим харчуванням . В навчальному закладі діє ряд гуртків: художньої самодіяльності, спортивно-масовий та предметні.

Абітурієнти подають такі документи:

·        заяву про прийом на навчання з зазначенням обраної професії;

·        документ про освіту (свідоцтво про базову середню освіту) оригінал;

·        свідоцтво про народження, копію паспорта;

·        медичну довідку 086-У з відмітками про щеплення, та професійну придатність за обраною професією.

·        копію ідентифікаційного коду;

·        6 фотокарток (розміром 3х4 см);

·        довідки з місця проживання та про склад сім’ї.

Діти-сироти та позбавлені батьківського піклування надають документи, що підтверджують їх статус.

Терміни подання документів уточнюйте за телефоном:  (03472) 96-7-12