Якщо ви хочете, щоб педагогічна праця приносила вчителю радість,

щоб повсякденне проведення уроків не перетворилося в нудну, одноманітну повинність, ведіть кожного вчителя на щасливу стежину творчості

В.О.Сухомлинський

Концепція методичної роботи

Методична робота в ДНЗ «Войнилівський  професійний ліцей» здійснюється згідно з Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про загальну середню освіту», з Положенням про методичну роботу в професійно-технічному навчальному закладі, Статутом навчального закладу, іншими нормативно-правовими актами в галузі освіти.

Методична робота – один із важелів управління навчально-виховним процесом, спрямованих на виховання у педагогічних працівників вимогливості до своєї педагогічної праці, бажання знаходити раціональні методи навчання і виховання. Це цілісна система взаємопов’язаних дій та засобів, спрямованих на всебічне підвищення професійного рівня всього педагогічного колективу, на розвиток ініціативи і творчості кожного майстра чи викладача, на вироблення інноваційного стилю діяльності, підготовки педагогів до пошукової діяльності у нових умовах, залучення до науково-дослідницької діяльності з метою впровадження інноваційних технологій навчання та виховання і в цілому – на підвищення результативності навчально-виховного процесу, досягнення оптимальних результатів в навчанні та вихованні.

Педагогічний колектив ліцею працює над проблемою: «Зростання компетентності через інноваційну та проектну діяльність». Цій проблемі підпорядкована вся система методичної роботи, що здійснюється через педагогічну раду ліцею, методичні комісії, школу молодого педагога, школу передового досвіду, творчі групи. Робота здійснюється через засідання педагогічної і методичної рад, семінари, конференції, відкриті уроки, індивідуальні та групові консультації, атестації, вивчення та обмін передовим педагогічним досвідом, творчі звіти педагогів та методичних комісій, презентації проектів тощо.