Державний навчальний заклад
77316, Івано-Франківська обл.
Калуський р-н. смт. Войнилів
вул. 50-річчя УПА, 5
тел.( 03472) 96-3-66, факс 96-7-12.
Vpl1963@ukr.net

Педрада-тренінг

30 січня в ліцеї відбулася педагогічна рада за темою «Дисципліна учнів – шлях до ефективності та результативності  їх навчальної діяльності»-Педраду-треніг провела методист закладу Палагній Оксана Володимирівна. Мета педради: залучити усіх учасників педагогічного процесу до конструктивної роботи з питань дисципліни учнів у ліцеї, обмінятися інформацією про ефективні методи впливу на дисципліну учнів; формувати прагнення педагогів до самоудосконалення та підвищення педагогічної майстерності. Працюючи в групах, виконуючи творчі завдання з теми, викладачі та майстри в/н дійшли висновку , що в  ліцеї створено всі умови для навчання і праці, тому кожен з них повинен сумлінно і свідомо виконувати свої обов'язки. Повага учнів до закону полягає у свідомому дотриманні правил поведінки, дисциплінованості, боротьбі з порушеннями вимог внутріліцейного режиму, допомозі педагогічному колективу в організації навчально-виховного процесу. Одне слово, учень має глибоко усвідомити, що поведінка і ставлення до навчання - не лише його особиста справа, що його обов'язок як громадянина - сумлінно вчитися, зразково поводитися й утримувати інших від недостойних учинків. Наприкінці присутні прослухали притчу «Шлях до сердець учнів», одержали  пам’ятку для педагога та прийняли рішення .