Державний навчальний заклад
"Войнилівський професійний ліцей"
77316, Івано-Франківська обл.
Калуський р-н. смт. Войнилів
вул. 50-річчя УПА, 5
тел.( 03472) 96-3-66, факс 96-7-12.
Vpl1963@ukr.net

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Сьогодні, 23 серпня ми відзначаємо одне з найурочистіших свят країни – День Державного Прапора України!

       Синьо-жовтий стяг завжди був і залишається символом єдності та неподільності українського народу. Під його знаменами ми стверджували свою віковічну мрію про свободу, цілісність та незалежність.

           Нині, у такий важкий та переломний для нашої країни час, державний прапор є свідченням незламності національного духу та патріотизму величної нації. Україна та її громадяни проходять великі випробування. І увесь цей час над нами як символ миру, сили і віри майорить синьо – жовтий український прапор. Події сьогодення змушували не раз, а сотні тисяч раз здійматися стягу в небо. Його підняли в доленосному листопаді 2013 року студенти, він став справжнім духом справедливості під час кривавих подій на Майдані. За національні символи нашої держави били й калічили людей в Криму і на Донбасі.

        І нині, для змучених обстрілами людей шахтарського регіону, синьо-жовтий стяг стає символом перемоги. Він являється тим єдиним символом, який об’єднує людей з різних куточків земної кулі в одне ціле – Український народ.

                                     Шановні співвітчизники!

        Любімо і поважаймо Державний Прапор України, захищаймо його як потужний оберіг нашої держави, духовний скарб нації! Нехай у ці дні над оселями майорить синьо-жовтий стяг та наповнює серця гордістю за наш волелюбний народ, його бажання жити і працювати у могутній, процвітаючій та вільній державі.