Державний навчальний заклад
"Войнилівський професійний ліцей"
77316, Івано-Франківська обл.
Калуський р-н. смт. Войнилів
вул. 50-річчя УПА, 5
тел.( 03472) 96-3-66, факс 96-7-12.
Vpl1963@ukr.net

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 Дорогі співвітчизники!

          Прийміть щирі вітання з нагоди 25-ої річниці  Незалежності України!

          Мить, коли піднімається Державний Прапор України та звучить Державний Гімн – це момент піднесення, що сповнює серця гордістю за рідну країну, натхненням і бажанням жити і працювати на її благо. За нашу незалежність, самостійність боролися цілі покоління українських патріотів.

        24 серпня 1991 року − знаменний день демократії й громадської злагоди нашого народу став поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.

        Молодий ювілей Незалежності України ми відзначаємо із тривогою і болем у серці. За наш суверенітет і свободу на сході України гинуть військовослужбовці та мирні громадяни.

       Ми повинні гідно пережити ці важкі часи і в єднанні, ціною спільних надзусиль захистити Незалежність, наше право жити на своїй українській землі. І не має значення, в якому куточку України ми народилися та якою мовою розмовляємо. Важлива лише доля Батьківщини і наше спільне майбутнє.

      Україна в нас одна, для всіх вона єдина!

      Тож об’єднаймося у спільній молитві до святого Бога, щоб дарував мир українській землі.

      Нехай у кожному нашому домі панують щастя і добро, у суспільстві − порозуміння і згуртованість, на рідній землі − мир та любов! Хай наші сини, українські воїни, повернуться додому живими і неушкодженими. І, дай Боже, щоб наступний День Незалежності України ми зустрічали всі разом, щасливі й усміхнені!

      Слава героям! Слава українському народу!

 

З повагою −

адміністрація ліцею