Усе з чогось починається:

навчальний заклад – з порога,

урок – з дзвінка,

знання – з учителя.

В.Сухомлинський

Одним із провідних завдань науково-методичної діяльності навчального закладу  стає забезпечення необхідних умов для творчої діяльності молодих педагогів, надання їм допомоги в проходженні ступенів становлення й розвитку системи роботи.

Для того щоб учитель зміг втілити свої професійні задуми, потрібні спеціальні знання. Очевидно, що певне коло знань молодий педагог отримує у вищому навчальному закладі, а доповнювати й поглиблювати одержані знання він має в процесі роботи в навчальному закладі.

Ось чому одним із пріоритетних напрямків роботи нашого ліцею з педагогічними кадрами визначено роботу з молодими спеціалістами. Ця робота спрямована на розвиток творчих здібностей молодого педагога, підвищення рівня його професійної майстерності шляхом впровадження інтерактивних інформаційних технологій, запровадження нових ідей і підходів.

Особливу увагу адміністрація приділяє питанням організації стажування. Адже процес адаптації молодих педагогів до навчальної діяльності значною мірою залежить від того, хто буде поруч із молодим педагогом, стане його наставником, підтримає його, допоможе знайти правильне рішення в складних ситуаціях, повірити у власні сили.

Саме тому підвищення майстерності молодих спеціалістів вирішується і через систему методичної роботи.

Методист ліцею координує роботу Школи молодого педагога.

Структурно Школа молодого педагога поділяється на два відділи: педагог-наставник та молодій педагог.