Державний навчальний заклад
"Войнилівський професійний ліцей"
77316, Івано-Франківська обл.
Калуський р-н. смт. Войнилів
вул. 50-річчя УПА, 5
тел.( 03472) 96-3-66, факс 96-7-12.
Vpl1963@ukr.net

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

В нашому навчальному закладі відбувся флешмоб "22 push up challenge"

22 лютого 2017 року  в ДНЗ «Войнилівському професійному ліцеї» відбувся патріотичний флешмоб "22 push up challenge", в якому взяли участь учні, вчителі  та директор .

Естафета міжнародного флешмобу, покликаного підтримати учасників бойових дій з посттравматичним синдромом, воїнів та гартувати тіло, надійшла до ДНЗ «Войнилівський професійний ліцей»  від  ДНЗ «Брошнівський лісопромисловий ліцей» .

Взяти участь у флешмобі зібралось чимало охочих. Вони прийшли підтримати захисників нашої Батьківщини, які несуть службу на її східних рубежах.

Як долучились представники ДНЗ «Войнилівський професійний ліцей» до флешмобу дивіться за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=GaTC-VZivoM&feature=youtu.be

 

18.02 -20.02 - Дні пам`яті Героїв Небесної сотні

А сотню вже зустріли небеса..

Летіли легко, хоч Майдан ридав…

І з кров´ю перемішана сльоза….

А батько сина ще не відпускав..

 Сьогодні учні та педагоги  ДНЗ «Войнилівський  професійний ліцей» вшановували героїв Небесної сотні.

 Виховна година  19.02 розпочався з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання.

         Проведено лінійку-реквієм «День пам’яті Небесної сотні. Герої не вмирають!»

Педагоги й  учні зібралися на ній, щоб у скорботі схилити низько голови перед  пам’яттю людей різного віку, яких було вбито в мирний, цивілізований час ХХІ століття. Лінійку було розпочато «Молитвою за Україну»,  під звучання якої учні  запалили свічку біля стенду пам`яті Героїв Небесної сотні. Далі були рядки патріотичних віршів, хвилюючі душу кліпи, ліричні і водночас трагічні пісні. Присутні переглянули фільм про Героїв Небесної сотні та хвилиною мовчання вшанували пам’ять  Героїв Майдану,  які полягли за світле майбутнє України.

Лінійку – реквієм було закінчено прослуховуванням гімну Небесної сотні «Пливе кача» та Гімну України.

7 лютого - День безпечного Інтернету

Так стрімко наче птаха злет,

в життя ввірвався інтернет .

 І за одну миттєвість в світі

всю землю можна облетіти.

7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. В цьому році День безпечного Інтернету проходив під гаслом «Будь зі міною: об`єднаймося для кращого Інтернету» #SID2017.

В рамках відзначення  Дня безпечного Інтернету в закладі було проведено:

на дошці оголошень вивішено коротка інформація що до безпечного використання інтернет ресурсу;

у кабінеті ІКТ  було викладено тематичну виставку;

проведено соціологічне  опитування учнів, що до використання Інтернету;

проведено виховний захід на тему: „ Подорож в  країну «Безпечний «Інтернет»» ”;

проведено виховну годину в групі 14 на тему:  ” Живи безпечно та щасливо”;

  Метою  заходів, які відбулися – пропаганда більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів перш за все серед молоді.

 Інтернет є таким, яким ми створюємо його щодня: він є кращий і доброзичливий настільки, наскільки кожний з нас є ввічливим та позитивним онлайн.

40 років з дня створення Української громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод

Українська громадська група сприяння виконанню Гельсінських угод (Українська гельсінська група – це перша легальна правозахисна організація в Українській РСР, яка відіграла одну з ключових ролей у національно-визвольній боротьбі українського народу, розпочала ненасильницький, легальний і правовий шлях у здобутті Україною незалежності, становленні демократії, поваги до прав людини.

На вшанування цієї події, засвідчення значення для розвитку демократичної правової держави і громадянського суспільства, з метою гідного відзначення 40-ї річниці створення Української громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод, сприяння розвитку правозахисної громадської діяльності в Україні 4 квітня 2016 року Президент України видав Указ № 126 “Про відзначення 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод”.

Розпорядженням від 1 липня 2016 року № 531-р Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з відзначення 40-ї річниці створення Української громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод, яким, зокрема, передбачено проведення у навчальних закладах лекцій, бесід, засідань за круглим столом, інших тематичних інформаційно-освітніх заходів, присвячених громадсько-політичній і правозахисній діяльності Української гельсінської групи.

10 листопада у Войнилівському ПЛ відбулося вшанування 40-річчя створення Української громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод проведенням тематичної лінійки «550років тюрем та таборів», своренням інформаційного кутка в кабінеті історії. Також викладач історії Фікерт М.К провів урок-презентацію «Наша свобода не далася дарма», та організував перегляд підбірки відеофрагментів «Люди свободи».

 

День української писемності та мови

«О мово рідна! Їй гаряче віддав я серце недарма.

Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема».

В.Сосюра.

 

9 листопада 2016 року, у День української писемності та мови, учні Войнилівського ліцею взяли участь у написанні радіодиктанту  на тему: « Україна на зламі тисячоліть» та з’ясували, наскільки добре знають рідну мову, а також продемонстрували солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці спілкувались українською мовою і зберегли її для нащадків.

10 листопада відбувся перший етап XVII міжнародного конкурсу ім. П.Яцика, де учні ліцею прийняли участь. Переможцями стали учні: Семен Микола та Футерко Марія, які представлятимуть навчальний заклад на обласному етапі конкурсу.

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут корінець роду українського, що сягає сивої давнини. І негоже, просто соромно бути поганими нащадками у таких великих і славних батьків.

Людині визначено Богом місце народження, країна, небо; вона не може нічого того поміняти, як не може поміняти саму себе. А якщо щось із того призначеного їй, поміняє, то не на краще, бо чуже ніколи не буває кращим. І куди б ти не пішов – твоя Батьківщина, земля твоя, твоя мова, твій народ завжди будуть з тобою.

Військово-патріотичний конкурс  "Пісні і строю"

Було колись в Україні – ревіли гармати,

Було колись - запорожці вміли панувати…

Т.Шевченко

 

А ми, сьогодні, нагадаймо, що слава козацька - жива!

Великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України. 14 жовтня указом Президента України оголошено Днем захисника України. Таким чином, Покрова вже котрий рік святкується в державі не лише як релігійне, а й національне свято.

Тому саме 17 жовтня, традиційно, у ліцеї із вишиваним настроєм, патріотичним духом учні та педагогічний колектив відзначали свято Покрови та День українського козацтва. Учні продемонстрували свій козацький дух у конкурсі строю та пісні.

Серед пісень звучали: " Гей, Січ іде", " О, Україно", " Гей, шуми Великий Луже", "Ой там на горі Січ іде", Там на горі, на Маківці", " На вулиці сурма грає".

Пишаймося тим, що Україна ніколи не поневолювала інші народи, а вміло захищала себе від ворогів.

Бережімо традиції! Започатковуймо нові!

Не забуваймо , що свято Покрови Пресвятої Богородиці - це день опіки та турботи один за одного. Будьте уважними до людей, шануйте батьків своїх, а душею линьте до Бога.

Батьківський колектив учнів-першокурсників став учасником навчально-виховного процесу  

в ДНЗ "Войнилівський професійний ліцей"

У п`ятницю, 30 вересня 2016 року, в Войнилівському професійному ліцеї пройшли загальні батьківські збори на тему: «Спільні завдання колективу ліцею та батьків з навчання та виховання учнів».

Понад 50 % батьків прийшли, щоб долучитися до обговорення питань з організації навчально-виховного процесу та окреслити завдання перед педагогічним колективом та батьківською громадою, які потребують вирішення.

Перед батьками виступив Стадник М.М., директор ліцею, який ознайомив присутніх з нормативно-правовими документами, що регулюють діяльність професійно-технічного навчального закладу, особливу увагу звернув на Статут ліцею, на підставі якого працює ліцей, довів до відома батьків результати підготовки до нового навчального року, а також наголосив на важливості безпосередньої участі батьківської громади у плануванні, організації та контролі за життєдіяльністю ліцею.

Юрків В.С., заступник директора з навчально-виробничої роботи, познайомив батьків з особливостями організації навчально-виробничого процесу в ліцеї цього року, звернув увагу на вивченні іноземних мов згідно методичних рекомендацій, проходження виробничої практики, а також роботи в системі ЄДЕБО.

Фікерт М.К., заступник директора з виховної роботи, розкрив блок питань стосовно виховної роботи з учнями. Наголосив, що виховним пріоритетами є виховання професіонала, громадянина, майбутнього сім’янина та носія культури. Детально зупинився на правилах внутрішнього розпорядку в ліцеї, режимі дня в гуртожитку, ознайомив з системою соціального захисту окремих категорій населення та подякував батькам за позитивні результати першого тижня навчання.

Практичний психолог Сіренко З.Є провела бесіду з батьками про загрози сучасного світу, їх вплив на поведінку наших дітей та як розпізнавати девіантну поведінку своїх дітей.

Далі батьки перейшли до навчальних кабінетів на групові батьківські збори за участю керівників навчальних груп, де обговорили групові питання, а також обрали голів батьківських комітетів, які ввійдуть до складу батьківського комітету ліцею.

 «Ліцей всіх радо зустрічає»

 

1 вересня, чудового сонячного ранку, в Войнилівському професійному ліцеї відбулись урочистості з приводу святкування Дня знань.

Перед будівлею зібрались учні та їхні близькі, почесні гості, адміністративний і педагогічний склад ліцею. Свято розпочалося з підняття прапора, виконання гімну України, а також з вшанування хвилиною мовчання всіх загиблих учасників АТО та Небесної Сотні.

Юнаків та дівчат зі святом привітали. Директор закладу  Микола Михайлович Стадник побажав учням  сили і наснаги, закликав до старанного та відповідального навчання. Наказ про зарахування зачитав заступник з навчально-виробничої роботи Юрків Василь Степанович.

Під керівництвом художнього керівника Стефанюк Галини Іванівни та керівника гуртка Дяків Галини Ігорівни були виконані музичні вітання у виконанні учнів першого та третього курсів. Також вітали першокурсників досвідчений наставник Мисак  Анна Василівна та представник батьків пані Катерина Кушнір. Духовні настанови дав представник духовенства декан Войнилівського деканату о. Мирон Ящук.

Після того, як пролунав перший дзвоник в актовій залі ліцею пройшов перший урок від назвою "Від проголошення  Незалежності до нової України", де присутніх було введено в короткий екскурс визначних для нашої держави дат і подій.

Войнилівський професійний ліцей також приєднюється до всіх привітань та бажає учням цікавого навчання, нових перемог та відкриттів, великих досягнень на шляху до своєї мети.